10
5
11
9
8 [1600x1200]
4
2
IMG_0043

Хто ми?

 

Ми команда професіоналів, діяльність якої направлена на вирішення будь-яких задач пов'язаних із геопросторовими даними.​ Наша універсальність, гнучкість технологічного циклу та досвід дозволяє приймати участь у локальних, регіональних чи національних картографічних проектах. Ми працюємо по всій території України та відкриті для міжнародних проектів

Що ми вміємо?

 

Для наших Клієнтів ми пропонуємо послуги по реалізації проектів, пов'язаних із створенням високоякісних продуктів геоданих .

Наша компанія здатна забезпечити надійну реалізацію повного циклу робіт від збору та обробки  гео-просторових даних до інтеграції даних в ГІС та розробки проектів рішень. Нашою головною метою є забезпечення нашого Клієнта максимально повними та точними даними про місцевість .   Кваліфіковані фотограмметристи, картографи, ГІС-оператори, геодезисти та землевпорядники забезпечать якісну реалізацію задач Вашого проекту. Із залученням технологічних та експертних можливостей групи Blom, ми здатні запропонувати унікальні за точністю та повнотою масиви геоданих для сучасних та ефективних ГІС - рішень.

 

В зону нашої відповідальності входить повна консалтингова підтримка Клієнтів та пошук кращого рішення для реалізації проекту.   

Для кого ми працюємо?

 

 

​Продукти та послуги Blom використовуються для численних та різних напрямків діяльності людини та організацій. Нашою особливою гордістю є те, що наша праця є суспільно-корисною. Ми допомагаємо професіоналам краще вивчити довкілля та оцінити вплив, який промисловість здійснює на нього. Ми допомагаємо рятівникам бути максимально готовими до надзвичайної ситуації та надання допомоги в найкоротші строки. Ми надаємо органам місцевої влади інформацію, необхідну для прийняття рішень та забезпечення сталого розвитку населених пунктів. Ми знижуємо витрати суспільства або бізнесу, шляхом оптимізації проектів будівництва інженерних та транспортних мереж. Ми допомагаємо задокументувати всі наземні об'єкти, з метою зберегти Вашу власність або історично-культурну спадщину.

Наша головна мета - забезпечити для Вас максимальну віддачу від інвестицій в геопросторові дані, незалежно від місця збору  - з неба, з космосу, в результаті польових вишукувань або з інших джерел, таких як документи, паперові карти, схеми та бази даних.

  • Google Classic

© 2013 by BlomInfo-Ukraine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now